Energa Basket Liga 2022/2023

Wybierz rozgrywki:

1. kolejka
24.09.2022WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 99:66
22.09.2022 g. 17:30Rawlplug Sokół Łańcut - Legia Warszawa 72:83
25.09.2022Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra 82:61
25.09.2022King Szczecin - BM Stal Ostrów Wlkp. 88:97
22.09.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Suzuki Arka Gdynia 66:64
24.09.2022Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 79:81
25.09.2022MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 88:70
23.09.2022Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 101:97
2. kolejka
01.10.2022PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 73:72
30.09.2022GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 63:49
01.10.2022Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 87:73
02.10.2022Twarde Pierniki Toruń - Suzuki Arka Gdynia 79:98
02.10.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - BM Stal Ostrów Wlkp. 66:90
02.10.2022King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 69:64
30.09.2022Rawlplug Sokół Łańcut - Anwil Włocławek 67:85
29.09.2022 g. 20:00Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 63:76
3. kolejka
07.10.2022 g. 20:00Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
06.10.2022Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
08.10.2022Rawlplug Sokół Łańcut - King Szczecin
06.10.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
09.10.2022Twarde Pierniki Toruń - BM Stal Ostrów Wlkp.
07.10.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Suzuki Arka Gdynia
07.10.2022Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot
06.10.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice
4. kolejka
15.10.2022PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice
14.10.2022Trefl Sopot - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
16.10.2022Suzuki Arka Gdynia - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
16.10.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza
13.10.2022Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra
15.10.2022Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.10.2022King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław
16.10.2022 g. 17:30Legia Warszawa - Anwil Włocławek
5. kolejka
22.10.2022Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard
22.10.2022 g. 19:30King Szczecin - Legia Warszawa
22.10.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
23.10.2022Twarde Pierniki Toruń - Rawlplug Sokół Łańcut
20.10.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
21.10.2022Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - BM Stal Ostrów Wlkp.
20.10.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Suzuki Arka Gdynia
21.10.2022GTK Gliwice - Trefl Sopot
6. kolejka
29.10.2022PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot
28.10.2022GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia
28.10.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
27.10.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
30.10.2022Rawlplug Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza
29.10.2022Twarde Pierniki Toruń - WKS Śląsk Wrocław
30.10.2022 g. 19:30Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
29.10.2022Anwil Włocławek - King Szczecin
7. kolejka
03.11.2022King Szczecin - PGE Spójnia Stargard
06.11.2022Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
05.11.2022Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń
06.11.2022MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław
04.11.2022Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Rawlplug Sokół Łańcut
04.11.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra
03.11.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice
05.11.2022Suzuki Arka Gdynia - Trefl Sopot
8. kolejka
18.11.2022PGE Spójnia Stargard - Suzuki Arka Gdynia
17.11.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot
17.11.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - GTK Gliwice
20.11.2022Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
18.11.2022WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
19.11.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa
17.11.2022Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek
18.11.2022King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
9. kolejka
26.11.2022PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
24.11.2022Twarde Pierniki Toruń - King Szczecin
27.11.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek
27.11.2022Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
26.11.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław
26.11.2022Rawlplug Sokół Łańcut - GTK Gliwice
24.11.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot
25.11.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - Suzuki Arka Gdynia
10. kolejka
04.12.2022PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wlkp.
01.12.2022Suzuki Arka Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra
01.12.2022Rawlplug Sokół Łańcut - Trefl Sopot
04.12.2022WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice
02.12.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
03.12.2022Anwil Włocławek - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
03.12.2022King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza
02.12.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń
11. kolejka
11.12.2022Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard
11.12.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
08.12.2022Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin
09.12.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek
11.12.2022Legia Warszawa - GTK Gliwice
09.12.2022Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
10.12.2022Rawlplug Sokół Łańcut - Suzuki Arka Gdynia
10.12.2022BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra
12. kolejka
18.12.2022PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra
17.12.2022Rawlplug Sokół Łańcut - BM Stal Ostrów Wlkp.
17.12.2022WKS Śląsk Wrocław - Suzuki Arka Gdynia
15.12.2022Legia Warszawa - Trefl Sopot
18.12.2022Anwil Włocławek - GTK Gliwice
17.12.2022King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
18.12.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
16.12.2022Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
13. kolejka
23.12.2022MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard
23.12.2022Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń
22.12.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
22.12.2022King Szczecin - GTK Gliwice
23.12.2022Anwil Włocławek - Trefl Sopot
23.12.2022Suzuki Arka Gdynia - Legia Warszawa
26.12.2022WKS Śląsk Wrocław - BM Stal Ostrów Wlkp.
22.12.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Rawlplug Sokół Łańcut
14. kolejka
30.12.2022PGE Spójnia Stargard - Rawlplug Sokół Łańcut
01.01.2023WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra
01.01.2023Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wlkp.
29.12.2022Suzuki Arka Gdynia - Anwil Włocławek
29.12.2022King Szczecin - Trefl Sopot
30.12.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - GTK Gliwice
30.12.2022Twarde Pierniki Toruń - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
29.12.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
15. kolejka
08.01.2023Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard
07.01.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza
06.01.2023GTK Gliwice - Twarde Pierniki Toruń
06.01.2023Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
05.01.2023Suzuki Arka Gdynia - King Szczecin
07.01.2023BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
08.01.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa
05.01.2023Rawlplug Sokół Łańcut - WKS Śląsk Wrocław
16. kolejka
14.02.2023PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław
14.01.2023Legia Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut
15.02.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
15.02.2023BM Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin
12.02.2023Suzuki Arka Gdynia - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
13.02.2023Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń
13.02.2023GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
14.02.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
17. kolejka
21.01.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard
20.01.2023Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice
21.01.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot
22.01.2023Suzuki Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń
22.01.2023BM Stal Ostrów Wlkp. - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
19.01.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin
20.01.2023Anwil Włocławek - Rawlplug Sokół Łańcut
21.01.2023WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
18. kolejka
28.01.2023PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa
29.01.2023WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
27.01.2023King Szczecin - Rawlplug Sokół Łańcut
28.01.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra
29.01.2023BM Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń
26.01.2023Suzuki Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza
29.01.2023Trefl Sopot - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
26.01.2023GTK Gliwice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
19. kolejka
04.02.2023GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard
03.02.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot
04.02.2023Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Suzuki Arka Gdynia
02.02.2023MKS Dąbrowa Górnicza - BM Stal Ostrów Wlkp.
04.02.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń
02.02.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut
03.02.2023WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin
05.02.2023Anwil Włocławek - Legia Warszawa
20. kolejka
10.02.2023PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek
11.02.2023Legia Warszawa - King Szczecin
11.02.2023WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
09.02.2023Rawlplug Sokół Łańcut - Twarde Pierniki Toruń
12.02.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra
10.02.2023BM Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
09.02.2023Suzuki Arka Gdynia - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
12.02.2023Trefl Sopot - GTK Gliwice
21. kolejka
04.03.2023Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard
02.03.2023Suzuki Arka Gdynia - GTK Gliwice
03.03.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - BM Stal Ostrów Wlkp.
03.03.2023Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra
05.03.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Rawlplug Sokół Łańcut
04.03.2023WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń
05.03.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa
03.03.2023King Szczecin - Anwil Włocławek
22. kolejka
11.03.2023PGE Spójnia Stargard - King Szczecin
12.03.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
10.03.2023Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa
10.03.2023WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
11.03.2023Rawlplug Sokół Łańcut - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
12.03.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
09.03.2023GTK Gliwice - BM Stal Ostrów Wlkp.
11.03.2023Trefl Sopot - Suzuki Arka Gdynia
23. kolejka
19.03.2023Suzuki Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard
18.03.2023Trefl Sopot - BM Stal Ostrów Wlkp.
16.03.2023GTK Gliwice - Enea Zastal BC Zielona Góra
18.03.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut
17.03.2023Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław
16.03.2023Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
19.03.2023Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń
16.03.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin
24. kolejka
23.03.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard
26.03.2023King Szczecin - Twarde Pierniki Toruń
23.03.2023Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza
24.03.2023Legia Warszawa - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
25.03.2023WKS Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
23.03.2023GTK Gliwice - Rawlplug Sokół Łańcut
24.03.2023Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra
25.03.2023Suzuki Arka Gdynia - BM Stal Ostrów Wlkp.
25. kolejka
30.03.2023BM Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard
31.03.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Suzuki Arka Gdynia
01.04.2023Trefl Sopot - Rawlplug Sokół Łańcut
30.03.2023GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław
31.03.2023Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
02.04.2023Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek
02.04.2023MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin
03.04.2023Twarde Pierniki Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
26. kolejka
07.04.2023PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń
08.04.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza
07.04.2023King Szczecin - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
08.04.2023Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
07.04.2023GTK Gliwice - Legia Warszawa
10.04.2023WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot
06.04.2023Suzuki Arka Gdynia - Rawlplug Sokół Łańcut
08.04.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - BM Stal Ostrów Wlkp.
27. kolejka
14.04.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard
13.04.2023BM Stal Ostrów Wlkp. - Rawlplug Sokół Łańcut
13.04.2023Suzuki Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
16.04.2023Trefl Sopot - Legia Warszawa
16.04.2023GTK Gliwice - Anwil Włocławek
15.04.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin
15.04.2023Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
14.04.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń
28. kolejka
21.04.2023PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza
22.04.2023Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
23.04.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
22.04.2023GTK Gliwice - King Szczecin
21.04.2023Trefl Sopot - Anwil Włocławek
20.04.2023Legia Warszawa - Suzuki Arka Gdynia
23.04.2023BM Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław
20.04.2023Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Zastal BC Zielona Góra
29. kolejka
29.04.2023Rawlplug Sokół Łańcut - PGE Spójnia Stargard
28.04.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław
29.04.2023BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
28.04.2023Anwil Włocławek - Suzuki Arka Gdynia
27.04.2023Trefl Sopot - King Szczecin
27.04.2023GTK Gliwice - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
30.04.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń
30.04.2023Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
30. kolejka
03.05.2023PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
03.05.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
03.05.2023Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice
03.05.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot
03.05.2023King Szczecin - Suzuki Arka Gdynia
03.05.2023Anwil Włocławek - BM Stal Ostrów Wlkp.
03.05.2023Legia Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra
03.05.2023WKS Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut
Tabela EBL
Drużyna Mecze Punkty
1.WKS Śląsk Wrocław24
2.Anwil Włocławek24
3.BM Stal Ostrów Wlkp.24
4.Trefl Sopot24
5.GTK Gliwice23
6.MKS Dąbrowa Górnicza23
pełna tabela
NAJBLIŻSZY MECZ
  • Energa Basket Liga
    07.10.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    11.10.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    16.10.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    22.10.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    26.10.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    30.10.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    05.11.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    19.11.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    22.11.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    27.11.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    02.12.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    06.12.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    11.12.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    15.12.2022

    ?

    ?
  • Basketball Champions League
    20.12.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    23.12.2022

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    01.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    08.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    14.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    21.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    28.01.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    05.02.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    11.02.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    05.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    10.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    16.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    24.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    31.03.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    07.04.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    16.04.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    20.04.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    29.04.2023

    ?

    ?
  • Energa Basket Liga
    03.05.2023

    ?

    ?
OSTATNI MECZ
  • Energa Basket Liga
    07.10.2018

    67

    81
  • Energa Basket Liga
    13.10.2018

    68

    77
  • Energa Basket Liga
    20.10.2018

    79

    69
  • Energa Basket Liga
    28.10.2018

    75

    70
  • Energa Basket Liga
    03.11.2018

    86

    92
  • Energa Basket Liga
    10.11.2018

    68

    63
  • Energa Basket Liga
    17.11.2018

    72

    94
  • Energa Basket Liga
    24.11.2018

    72

    103
  • Energa Basket Liga
    09.12.2018

    87

    82
  • Energa Basket Liga
    15.12.2018

    90

    67
  • Energa Basket Liga
    22.12.2018

    86

    78
  • Energa Basket Liga
    30.12.2018

    74

    80
  • Energa Basket Liga
    02.01.2019

    59

    76
  • Energa Basket Liga
    06.01.2019

    86

    71
  • Energa Basket Liga
    13.01.2019

    91

    76
  • Energa Basket Liga
    19.01.2019

    83

    78
  • Energa Basket Liga
    26.01.2019

    84

    62
  • Energa Basket Liga
    03.02.2019

    78

    85
  • Energa Basket Liga
    10.02.2019

    80

    72
  • Suzuki Puchar Polski
    14.02.2019

    67

    74
  • Energa Basket Liga
    02.03.2019

    75

    58
  • Energa Basket Liga
    08.03.2019

    94

    80
  • Energa Basket Liga
    16.03.2019

    76

    72
  • Energa Basket Liga
    19.03.2019

    89

    75
  • Energa Basket Liga
    23.03.2019

    94

    72
  • Energa Basket Liga
    30.03.2019

    79

    69
  • Energa Basket Liga
    07.04.2019

    85

    88
  • Energa Basket Liga
    14.04.2019

    75

    77
  • Energa Basket Liga
    17.04.2019

    100

    96
  • Energa Basket Liga
    20.04.2019

    84

    67
  • Energa Basket Liga
    28.04.2019

    102

    97
  • Energa Basket Liga
    02.05.2019

    79

    75
  • Energa Basket Liga
    04.05.2019

    109

    87
  • Energa Basket Liga
    07.05.2019

    97

    91
  • Energa Basket Liga
    09.05.2019

    100

    94
  • Energa Basket Liga
    12.05.2019

    94

    75
  • Liga Mistrzów
    17.09.2019

    79

    81
  • Liga Mistrzów
    20.09.2019

    85

    83
  • Liga Mistrzów
    26.09.2019

    61

    74
  • Liga Mistrzów
    29.09.2019

    78

    63
  • Energa Basket Liga
    02.10.2019

    79

    70
  • Energa Basket Liga
    08.10.2019

    87

    94
  • Energa Basket Liga
    13.10.2019

    69

    71
  • Energa Basket Liga
    17.10.2019

    103

    64
  • FIBA Europe Cup
    23.10.2019

    86

    55
  • Energa Basket Liga
    26.10.2019

    76

    90
  • FIBA Europe Cup
    30.10.2019

    74

    60
  • Energa Basket Liga
    03.11.2019

    95

    103
  • FIBA Europe Cup
    06.11.2019

    83

    84
  • Energa Basket Liga
    10.11.2019

    95

    87
  • FIBA Europe Cup
    13.11.2019

    112

    105
  • Energa Basket Liga
    17.11.2019

    81

    66
  • FIBA Europe Cup
    20.11.2019

    68

    78
  • Energa Basket Liga
    23.11.2019

    77

    81
  • FIBA Europe Cup
    27.11.2019

    77

    74
  • Energa Basket Liga
    30.11.2019

    71

    69
  • Energa Basket Liga
    05.12.2019

    71

    92
  • Energa Basket Liga
    10.12.2019

    95

    94
  • Energa Basket Liga
    19.12.2019

    71

    98
  • Energa Basket Liga
    29.12.2019

    79

    84
  • Energa Basket Liga
    04.01.2020

    75

    104
  • Energa Basket Liga
    12.01.2020

    92

    85
  • Energa Basket Liga
    18.01.2020

    105

    79
  • Energa Basket Liga
    24.01.2020

    96

    87
  • Energa Basket Liga
    29.01.2020

    89

    97
  • Energa Basket Liga
    07.02.2020

    79

    76
  • Suzuki Puchar Polski
    13.02.2020

    58

    85
  • Energa Basket Liga
    29.02.2020

    90

    83
  • Energa Basket Liga
    08.03.2020

    111

    89
  • Energa Basket Liga
    30.08.2020

    79

    57
  • Energa Basket Liga
    05.09.2020

    90

    73
  • Energa Basket Liga
    08.09.2020

    98

    83
  • Energa Basket Liga
    17.09.2020

    98

    81
  • Energa Basket Liga
    23.09.2020

    84

    64
  • Energa Basket Liga
    29.09.2020

    77

    73
  • Energa Basket Liga
    03.10.2020

    86

    78
  • Energa Basket Liga
    08.10.2020

    76

    69
  • Energa Basket Liga
    16.10.2020

    90

    97
  • Energa Basket Liga
    24.10.2020

    89

    73
  • Energa Basket Liga
    31.10.2020

    79

    82
  • Energa Basket Liga
    05.11.2020

    78

    72
  • Energa Basket Liga
    15.11.2020

    73

    68
  • Energa Basket Liga
    20.11.2020

    95

    85
  • Energa Basket Liga
    06.12.2020

    60

    70
  • Energa Basket Liga
    13.12.2020

    71

    70
  • Energa Basket Liga
    19.12.2020

    89

    79
  • Energa Basket Liga
    23.12.2020

    94

    102
  • Energa Basket Liga
    01.01.2021

    78

    85
  • Energa Basket Liga
    07.01.2021

    73

    79
  • Energa Basket Liga
    12.01.2021

    85

    75
  • Energa Basket Liga
    17.01.2021

    85

    76
  • Energa Basket Liga
    23.01.2021

    83

    92
  • Energa Basket Liga
    29.01.2021

    104

    93
  • Energa Basket Liga
    07.02.2021

    89

    81
  • Suzuki Puchar Polski
    12.02.2021

    56

    92
  • Energa Basket Liga
    26.02.2021

    74

    72
  • Energa Basket Liga
    05.03.2021

    74

    81
  • Energa Basket Liga
    11.03.2021

    67

    69
  • Energa Basket Liga
    17.03.2021

    80

    89
  • Energa Basket Liga
    28.03.2021

    137

    43
  • Energa Basket Liga
    01.04.2021

    99

    91
  • Energa Basket Liga
    03.04.2021

    90

    67
  • Energa Basket Liga
    06.04.2021

    88

    81
  • Energa Basket Liga
    08.04.2021

    72

    79
  • Energa Basket Liga
    14.04.2021

    80

    85
  • Energa Basket Liga
    15.04.2021

    67

    80
  • Energa Basket Liga
    17.04.2021

    95

    87
  • Energa Basket Liga
    22.04.2021

    84

    72
  • Energa Basket Liga
    24.04.2021

    84

    73
  • Energa Basket Liga
    25.04.2021

    85

    86
  • Energa Basket Liga
    04.09.2021

    79

    59
  • Energa Basket Liga
    12.09.2021

    105

    68
  • Energa Basket Liga
    16.09.2021

    78

    75
  • Energa Basket Liga
    25.09.2021

    84

    86
  • Energa Basket Liga
    30.09.2021

    75

    88
  • Energa Basket Liga
    07.10.2021

    69

    60
  • FIBA Europe Cup
    13.10.2021

    66

    76
  • FIBA Europe Cup
    20.10.2021

    83

    66
  • Energa Basket Liga
    23.10.2021

    96

    92
  • FIBA Europe Cup
    27.10.2021

    71

    61
  • Energa Basket Liga
    30.10.2021

    76

    83
  • FIBA Europe Cup
    03.11.2021

    75

    68
  • Energa Basket Liga
    06.11.2021

    73

    87
  • FIBA Europe Cup
    10.11.2021

    68

    75
  • Energa Basket Liga
    14.11.2021

    74

    73
  • FIBA Europe Cup
    17.11.2021

    81

    82
  • Energa Basket Liga
    21.11.2021

    68

    66
  • Energa Basket Liga
    04.12.2021

    99

    83
  • FIBA Europe Cup
    08.12.2021

    70

    72
  • Energa Basket Liga
    11.12.2021

    81

    78
  • FIBA Europe Cup
    15.12.2021

    78

    90
  • Energa Basket Liga
    18.12.2021

    85

    70
  • Energa Basket Liga
    22.12.2021

    100

    66
  • Energa Basket Liga
    27.12.2021

    70

    88
  • Energa Basket Liga
    02.01.2022

    77

    87
  • FIBA Europe Cup
    23.01.2022

    88

    95
  • Energa Basket Liga
    27.01.2022

    86

    73
  • Energa Basket Liga
    30.01.2022

    73

    60
  • FIBA Europe Cup
    02.02.2022

    59

    77
  • Energa Basket Liga
    05.02.2022

    79

    85
  • FIBA Europe Cup
    09.02.2022

    80

    55
  • Energa Basket Liga
    13.02.2022

    84

    114
  • FIBA Europe Cup
    15.02.2022

    67

    78
  • Energa Basket Liga
    02.03.2022

    97

    107
  • Energa Basket Liga
    06.03.2022

    68

    87
  • FIBA Europe Cup
    09.03.2022

    68

    71
  • Energa Basket Liga
    12.03.2022

    78

    91
  • FIBA Europe Cup
    16.03.2022

    80

    75
  • Energa Basket Liga
    19.03.2022

    94

    81
  • Energa Basket Liga
    23.03.2022

    63

    77
  • Energa Basket Liga
    26.03.2022

    96

    90
  • Energa Basket Liga
    01.04.2022

    101

    71
  • Energa Basket Liga
    08.04.2022

    86

    99
  • Energa Basket Liga
    13.04.2022

    104

    109
  • Energa Basket Liga
    18.04.2022

    78

    82
  • Energa Basket Liga
    20.04.2022

    64

    67
  • Energa Basket Liga
    24.04.2022

    85

    81
  • Energa Basket Liga
    04.05.2022

    79

    83
  • Energa Basket Liga
    06.05.2022

    71

    77
  • Energa Basket Liga
    09.05.2022

    87

    77
  • Energa Basket Liga
    17.05.2022

    76

    72
  • Energa Basket Liga
    19.05.2022

    85

    88
  • Energa Basket Liga
    22.05.2022

    74

    81
  • Energa Basket Liga
    24.05.2022

    63

    66
  • Energa Basket Liga
    27.05.2022

    90

    77
  • Energa Basket Liga
    22.09.2022

    72

    83
  • Energa Basket Liga
    29.09.2022

    63

    76
  • Basketball Champions League
    03.10.2022

    81

    84
  • Energa Basket Liga
    07.10.2018

    67

    81

Sponsor Strategiczny
Partner strategiczny
Partner główny
Sponsor
Sponsor główny Akademii
Partner Tytularny drużyn II ligi, U19 i U17
Sponsor Strategiczny Programu Rozwoju Koszykarskich Talentów
Partnerzy
Partnerzy medialni


Adres

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Legia Warszawa Koszykówka