Energa Basket Liga 2022/2023

Wybierz rozgrywki:

1. kolejka
24.09.2022WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 99:66
22.09.2022 g. 17:30Sewertronics Sokół Łańcut - Legia Warszawa 72:83
25.09.2022Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra 82:61
25.09.2022King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 88:97
22.09.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 66:64
24.09.2022Arriva Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 79:81
25.09.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron GTK Gliwice 88:70
23.09.2022Polski Cukier Start Lublin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 101:97
2. kolejka
01.10.2022PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 73:72
30.09.2022Tauron GTK Gliwice - Polski Cukier Start Lublin 63:49
01.10.2022Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 87:73
02.10.2022Arriva Twarde Pierniki Toruń - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 79:98
02.10.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 66:90
02.10.2022King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 69:64
30.09.2022Sewertronics Sokół Łańcut - Anwil Włocławek 67:85
29.09.2022 g. 20:00Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 63:76
3. kolejka
07.10.2022 g. 20:00Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 69:71
06.10.2022Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 73:75
08.10.2022Sewertronics Sokół Łańcut - King Szczecin 76:91
06.10.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 85:93
09.10.2022Arriva Twarde Pierniki Toruń - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 82:95
07.10.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 86:91
07.10.2022Polski Cukier Start Lublin - Trefl Sopot 96:75
06.10.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Tauron GTK Gliwice 83:72
4. kolejka
15.10.2022PGE Spójnia Stargard - Tauron GTK Gliwice 59:64
14.10.2022Trefl Sopot - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 90:71
16.10.2022Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Polski Cukier Start Lublin 90:79
16.10.2022Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 85:76
13.10.2022Arriva Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 72:89
15.10.2022Sewertronics Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 69:83
16.10.2022King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 78:103
16.10.2022 g. 17:30Legia Warszawa - Anwil Włocławek 78:70
5. kolejka
22.10.2022Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 78:81
22.10.2022 g. 15:30King Szczecin - Legia Warszawa 69:65
22.10.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 75:77
23.10.2022Arriva Twarde Pierniki Toruń - Sewertronics Sokół Łańcut 72:60
20.10.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 94:90
21.10.2022Polski Cukier Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 90:71
20.10.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 88:102
21.10.2022Tauron GTK Gliwice - Trefl Sopot 82:92
6. kolejka
29.10.2022Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 91:79
28.10.2022Tauron GTK Gliwice - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 70:81
28.10.2022Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 103:80
27.10.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Start Lublin 96:67
30.10.2022Sewertronics Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza 60:68
29.10.2022WKS Śląsk Wrocław - Arriva Twarde Pierniki Toruń 79:74
30.10.2022 g. 19:30Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 70:63
29.10.2022Anwil Włocławek - King Szczecin 99:91
7. kolejka
03.11.2022King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 97:95
06.11.2022Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 79:70
05.11.2022 g. 19:30Legia Warszawa - Arriva Twarde Pierniki Toruń 81:68
06.11.2022MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 96:103
04.11.2022Polski Cukier Start Lublin - Sewertronics Sokół Łańcut 74:83
04.11.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:91
03.11.2022Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Tauron GTK Gliwice 100:76
05.11.2022Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Trefl Sopot 75:82
8. kolejka
18.11.2022PGE Spójnia Stargard - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 88:61
17.11.2022Trefl Sopot - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 93:78
17.11.2022Tauron GTK Gliwice - Enea Zastal BC Zielona Góra 88:94
20.11.2022Sewertronics Sokół Łańcut - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 84:72
18.11.2022WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin 91:84
18.11.2022 g. 20:00MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 93:76
17.11.2022Arriva Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 74:84
18.11.2022King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 88:77
9. kolejka
26.11.2022PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:69
24.11.2022Arriva Twarde Pierniki Toruń - King Szczecin 73:81
27.11.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 79:82
27.11.2022 g. 17:30Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa 76:103
26.11.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 99:111
26.11.2022Sewertronics Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice 68:73
24.11.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot 83:99
25.11.2022Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 102:73
10. kolejka
04.12.2022PGE Spójnia Stargard - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 89:91
01.12.2022Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra 78:90
01.12.2022Trefl Sopot - Sewertronics Sokół Łańcut 83:68
04.12.2022Tauron GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 71:91
02.12.2022 g. 19:30Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 61:86
03.12.2022Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin 86:63
03.12.2022MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 76:79
02.12.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arriva Twarde Pierniki Toruń 94:58
11. kolejka
11.12.2022Arriva Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard 92:88
11.12.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 95:94
08.12.2022Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin 75:69
09.12.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 95:84
11.12.2022 g. 18:00Legia Warszawa - Tauron GTK Gliwice 61:84
09.12.2022Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 74:88
10.12.2022Sewertronics Sokół Łańcut - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 85:74
10.12.2022Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 88:72
12. kolejka
18.12.2022PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra 82:77
17.12.2022Sewertronics Sokół Łańcut - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 70:67
17.12.2022WKS Śląsk Wrocław - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 87:80
15.12.2022 g. 17:30Legia Warszawa - Trefl Sopot 79:71
18.12.2022Tauron GTK Gliwice - Anwil Włocławek 80:82
17.12.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 104:103
18.12.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Start Lublin 82:60
16.12.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Arriva Twarde Pierniki Toruń 96:106
13. kolejka
23.12.2022MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 100:85
23.12.2022Polski Cukier Start Lublin - Arriva Twarde Pierniki Toruń 104:83
22.12.2022Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:86
22.12.2022King Szczecin - Tauron GTK Gliwice 84:62
23.12.2022Anwil Włocławek - Trefl Sopot 80:83
23.12.2022 g. 18:30Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Legia Warszawa 81:83
26.12.2022WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 83:68
22.12.2022Enea Zastal BC Zielona Góra - Sewertronics Sokół Łańcut 81:72
14. kolejka
30.12.2022PGE Spójnia Stargard - Sewertronics Sokół Łańcut 96:63
01.01.2023WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra 85:78
01.01.2023 g. 20:00Legia Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 68:96
29.12.2022Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Anwil Włocławek 93:79
29.12.2022King Szczecin - Trefl Sopot 103:79
30.12.2022Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Tauron GTK Gliwice 49:60
30.12.2022Arriva Twarde Pierniki Toruń - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 88:92
29.12.2022MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Start Lublin 92:91
15. kolejka
08.01.2023Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 85:94
07.01.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 78:80
06.01.2023Tauron GTK Gliwice - Arriva Twarde Pierniki Toruń 90:85
06.01.2023Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 71:77
05.01.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - King Szczecin 88:102
07.01.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 71:68
08.01.2023 g. 15:30Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa 90:106
05.01.2023Sewertronics Sokół Łańcut - WKS Śląsk Wrocław 92:85
16. kolejka
14.01.2023PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 81:79
15.01.2023 g. 15:30Legia Warszawa - Sewertronics Sokół Łańcut 75:61
15.01.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 88:84
15.01.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 95:92
12.01.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 68:88
13.01.2023Trefl Sopot - Arriva Twarde Pierniki Toruń 87:85
13.01.2023Tauron GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 77:79
14.01.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Start Lublin 92:100
17. kolejka
21.01.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 89:98
20.01.2023Polski Cukier Start Lublin - Tauron GTK Gliwice 79:68
21.01.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 82:91
22.01.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Arriva Twarde Pierniki Toruń 87:99
22.01.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 74:84
19.01.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin 78:79
20.01.2023Anwil Włocławek - Sewertronics Sokół Łańcut 78:89
21.01.2023 g. 17:30WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 83:77
18. kolejka
27.01.2023 g. 17:30PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 97:80
29.01.2023WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 82:91
27.01.2023King Szczecin - Sewertronics Sokół Łańcut 75:73
28.01.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra 64:66
29.01.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Arriva Twarde Pierniki Toruń 90:58
26.01.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 84:74
29.01.2023Trefl Sopot - Polski Cukier Start Lublin 74:69
26.01.2023Tauron GTK Gliwice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 82:89
19. kolejka
04.02.2023Tauron GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 83:95
03.02.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 80:91
04.02.2023Polski Cukier Start Lublin - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 72:71
02.02.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 88:100
04.02.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Arriva Twarde Pierniki Toruń 98:88
02.02.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Sewertronics Sokół Łańcut 91:88
03.02.2023WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 66:78
05.02.2023 g. 17:30Anwil Włocławek - Legia Warszawa 91:97
20. kolejka
10.02.2023PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 93:94
11.02.2023 g. 17:30Legia Warszawa - King Szczecin 77:92
11.02.2023WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 74:86
09.02.2023Sewertronics Sokół Łańcut - Arriva Twarde Pierniki Toruń 74:66
12.02.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra 88:108
10.02.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Start Lublin 78:74
09.02.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 85:88
12.02.2023Trefl Sopot - Tauron GTK Gliwice 98:79
21. kolejka
04.03.2023PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 77:66
02.03.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Tauron GTK Gliwice 91:76
03.03.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 88:94
03.03.2023Polski Cukier Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 76:83
05.03.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Sewertronics Sokół Łańcut 103:102
04.03.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - WKS Śląsk Wrocław 74:83
05.03.2023 g. 17:30Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa 73:86
03.03.2023King Szczecin - Anwil Włocławek 88:87
22. kolejka
11.03.2023PGE Spójnia Stargard - King Szczecin 81:88
12.03.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 85:73
10.03.2023 g. 17:30Arriva Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa 84:88
10.03.2023WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 80:88
11.03.2023Sewertronics Sokół Łańcut - Polski Cukier Start Lublin 74:72
12.03.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 98:105
09.03.2023Tauron GTK Gliwice - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 97:82
11.03.2023Trefl Sopot - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 115:83
23. kolejka
19.03.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 76:77
18.03.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 79:84
16.03.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 100:89
18.03.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Sewertronics Sokół Łańcut 87:78
17.03.2023Polski Cukier Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 70:100
19.03.2023 g. 16:15Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 101:86
19.03.2023Anwil Włocławek - Arriva Twarde Pierniki Toruń 86:79
16.03.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin 66:83
24. kolejka
23.03.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard 68:51
26.03.2023King Szczecin - Arriva Twarde Pierniki Toruń 99:101
23.03.2023Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 94:72
24.03.2023 g. 17:30Legia Warszawa - Polski Cukier Start Lublin 108:90
25.03.2023WKS Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 101:90
23.03.2023Tauron GTK Gliwice - Sewertronics Sokół Łańcut 87:86
24.03.2023Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra 81:90
25.03.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 92:80
25. kolejka
30.03.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 80:85
31.03.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 97:87
01.04.2023Sewertronics Sokół Łańcut - Trefl Sopot 81:74
30.03.2023WKS Śląsk Wrocław - Tauron GTK Gliwice 84:73
31.03.2023 g. 17:30Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 96:88
02.04.2023Polski Cukier Start Lublin - Anwil Włocławek 70:81
02.04.2023King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 88:81
03.04.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 74:73
26. kolejka
07.04.2023PGE Spójnia Stargard - Arriva Twarde Pierniki Toruń 92:82
08.04.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 83:74
07.04.2023King Szczecin - Polski Cukier Start Lublin 86:78
08.04.2023Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 97:81
08.04.2023 g. 15:30Tauron GTK Gliwice - Legia Warszawa 135:136
10.04.2023WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 71:67
06.04.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Sewertronics Sokół Łańcut 84:81
08.04.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 87:97
27. kolejka
14.04.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 101:82
13.04.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Sewertronics Sokół Łańcut 87:75
13.04.2023Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 87:70
16.04.2023 g. 17:30Trefl Sopot - Legia Warszawa 70:80
16.04.2023Anwil Włocławek - Tauron GTK Gliwice 88:63
15.04.2023King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 88:80
15.04.2023Polski Cukier Start Lublin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 80:91
14.04.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 106:77
28. kolejka
21.04.2023PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 90:83
22.04.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Start Lublin 80:93
23.04.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 82:78
22.04.2023Tauron GTK Gliwice - King Szczecin 90:83
21.04.2023Trefl Sopot - Anwil Włocławek 73:81
20.04.2023 g. 17:30Legia Warszawa - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 90:61
23.04.2023Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 68:75
20.04.2023Sewertronics Sokół Łańcut - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:74
29. kolejka
29.04.2023Sewertronics Sokół Łańcut - PGE Spójnia Stargard 79:83
28.04.2023Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 67:85
28.04.2023 g. 17:30Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 90:87
28.04.2023Anwil Włocławek - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 110:86
27.04.2023Trefl Sopot - King Szczecin 86:91
27.04.2023Tauron GTK Gliwice - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 84:64
30.04.2023Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Arriva Twarde Pierniki Toruń 90:100
30.04.2023Polski Cukier Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 91:89
30. kolejka
03.05.2023PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Start Lublin 99:106
03.05.2023MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 92:89
03.05.2023Arriva Twarde Pierniki Toruń - Tauron GTK Gliwice 96:89
03.05.2023Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot 83:60
03.05.2023King Szczecin - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 98:93
03.05.2023Anwil Włocławek - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:88
03.05.2023 g. 17:30Legia Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra 87:81
03.05.2023WKS Śląsk Wrocław - Sewertronics Sokół Łańcut 75:76
Grupa C - 1. kolejka
03.10.2022 g. 17:30Legia Warszawa - Hapoel Holon 81:84
Grupa C - 2. kolejka
11.10.2022 g. 18:00Galatasaray Nef Stambuł - Legia Warszawa 86:71
Grupa C - 3. kolejka
26.10.2022 g. 18:30Legia Warszawa - Filou Oostende 59:68
Grupa C - 4. kolejka
22.11.2022 g. 20:00Filou Oostende - Legia Warszawa 66:71
Grupa C - 5. kolejka
06.12.2022 g. 20:00Hapoel Holon - Legia Warszawa 101:79
Grupa C - 6. kolejka
20.12.2022 g. 20:00Legia Warszawa - Galatasaray Nef Stambuł 76:90
1/4 finału
16.02.2023 g. 20:30Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa 87:86
Play-off - 1/4 finału
06.05.2023 g. 15:30Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 84:77
08.05.2023 g. 18:00Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 91:78
11.05.2023 g. 18:00PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 82:93
Play-off - 1/2 finału
19.05.2023 g. 20:00WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 83:77
21.05.2023 g. 17:30WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 71:57
25.05.2023 g. 20:00Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 78:55
27.05.2023 g. 20:00Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 63:65
Play-off - o 3. miejsce
03.06.2023 g. 20:00Legia Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 73:85
06.06.2023 g. 20:00Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 85:88
Tabela EBL
Drużyna Mecze Punkty
1.Trefl Sopot2849
2.Legia Warszawa3049
3.Anwil Włocławek2849
4.King Szczecin2846
5.Arged BM Stal Ostrów Wlkp.2845
6.Polski Cukier Start Lublin2945
pełna tabela
NAJBLIŻSZY MECZ
OSTATNI MECZ
  • Orlen Basket Liga
    22.09.2023

    90

    72
  • Basketball Champions League
    26.09.2023

    70

    59
  • Basketball Champions League
    28.09.2023

    66

    74
  • Orlen Basket Liga
    06.10.2023

    82

    80
  • Orlen Basket Liga
    11.10.2023

    61

    62
  • Orlen Basket Liga
    14.10.2023

    81

    87
  • FIBA Europe Cup
    18.10.2023

    85

    62
  • Orlen Basket Liga
    21.10.2023

    71

    53
  • FIBA Europe Cup
    25.10.2023

    77

    86
  • Orlen Basket Liga
    28.10.2023

    87

    67
  • FIBA Europe Cup
    01.11.2023

    90

    79
  • Orlen Basket Liga
    04.11.2023

    91

    84
  • FIBA Europe Cup
    08.11.2023

    85

    89
  • Orlen Basket Liga
    11.11.2023

    77

    69
  • FIBA Europe Cup
    15.11.2023

    74

    63
  • Orlen Basket Liga
    18.11.2023

    87

    78
  • FIBA Europe Cup
    22.11.2023

    93

    74
  • Orlen Basket Liga
    25.11.2023

    86

    103
  • Orlen Basket Liga
    01.12.2023

    83

    81
  • FIBA Europe Cup
    06.12.2023

    100

    90
  • Orlen Basket Liga
    10.12.2023

    82

    98
  • FIBA Europe Cup
    13.12.2023

    111

    72
  • Orlen Basket Liga
    16.12.2023

    89

    96
  • Orlen Basket Liga
    26.12.2023

    74

    76
  • Orlen Basket Liga
    30.12.2023

    75

    92
  • Orlen Basket Liga
    03.01.2024

    71

    92
  • FIBA Europe Cup
    10.01.2024

    93

    84
  • Orlen Basket Liga
    13.01.2024

    96

    86
  • Orlen Basket Liga
    19.01.2024

    94

    84
  • FIBA Europe Cup
    24.01.2024

    66

    77
  • Orlen Basket Liga
    28.01.2024

    89

    78
  • FIBA Europe Cup
    31.01.2024

    77

    101
  • Orlen Basket Liga
    04.02.2024

    88

    96
  • FIBA Europe Cup
    07.02.2024

    86

    99
  • Orlen Basket Liga
    11.02.2024

    104

    102
  • Pekao S.A. Puchar Polski
    15.02.2024

    112

    83
  • Pekao S.A. Puchar Polski
    17.02.2024

    96

    81
  • Pekao S.A. Puchar Polski
    18.02.2024

    94

    71
  • Orlen Basket Liga
    02.03.2024

    70

    83
  • FIBA Europe Cup
    06.03.2024

    83

    64
  • Orlen Basket Liga
    09.03.2024

    70

    85
  • FIBA Europe Cup
    13.03.2024

    81

    53
  • Orlen Basket Liga
    17.03.2024

    71

    82
  • Orlen Basket Liga
    22.03.2024

    93

    86
  • Orlen Basket Liga
    29.03.2024

    100

    105
  • Orlen Basket Liga
    09.04.2024

    68

    97
  • Orlen Basket Liga
    14.04.2024

    84

    85
  • Orlen Basket Liga
    20.04.2024

    96

    87
  • Orlen Basket Liga
    27.04.2024

    92

    112
  • Orlen Basket Liga
    02.05.2024

    85

    80
  • Orlen Basket Liga
    04.05.2024

    80

    77
  • Orlen Basket Liga
    09.05.2024

    90

    88
  • Orlen Basket Liga
    11.05.2024

    84

    99
  • Energa Basket Liga
    07.10.2018

    67

    81

Sponsor Strategiczny
Partner strategiczny
Partner główny
Sponsor
Sponsor główny Akademii
Partner Tytularny drużyn II ligi, U19 i U17
Sponsor Strategiczny projektów młodzieżowych
Sponsor Strategiczny Programu Rozwoju Koszykarskich Talentów
Partner Wydarzeń
Partnerzy

Patrner techniczny
Partnerzy medialni


Adres

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Legia Warszawa Koszykówka