Członkowie

Członkami Klubu Biznesowego są:

Fracht FWO Polska

Jesteśmy operatorem logistycznym działającym w ramach grupy FRACHT AG. Świadczymy usługi w zakresie organizacji frachtu morskiego, drogowego i lotniczego.
Specjalizujemy się w obsłudze logistycznej średnich i dużych projektów dla klientów z branży energetycznej, chemicznej, przemysłu maszynowego i elektronicznego.
Organizujemy przewozy zarówno na terenie Europy, jak i globalnie transportując transformatory, turbiny, elementy wyposażenia zakładów produkcyjnych - zarówno pojedyncze urządzenia/maszyny, jak również kompletne linie technologiczne, pojazdy szynowe, elementy elektrowni wiatrowych, maszyny rolnicze. Oferujemy transport ładunków standardowych FTL, jak i LTL łącznie z dostawami ekspresowymi w obrębie całej Europy.
Grupa FRACHT skupia kilkadziesiąt firm spedycyjnych, transportowych i doradczych na całym świecie, dlatego korzystając z możliwości, jakie daje nam sieć własnych oddziałów oraz firm partnerskich, możemy zaoferować przemyślane oraz atrakcyjne cenowo rozwiązania w relacjach globalnych. Pracujemy dla dużych koncernów jak i firm, których potrzeby nie wykraczają poza rynki lokalne.

GRAND CATERING

Grand Catering to firma wyodrębniona w 2008 roku z działalności gastronomicznej prowadzonej przez restaurację Prowansja, a następnie Tłusta Gęś w Warszawie. Rozwiązania dopasowane są do miejsca, budżetu oraz charakteru imprezy. Menu jak i aranżacje tworzone są indywidualnie w oparciu o wizję i zapotrzebowanie Klientów.

S.A.M.I. ARCHITEKCI

Pracownia powstała w 1999 roku. Od początku istnienia wykazywała się dynamicznym rozwojem i wysokim poziomem świadczonych usług. Firma oferuje wielobranżowe usługi projektowe, w szczególności projekty budynków użyteczności publicznej, biurowych, zespołów mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych, domów jednorodzinnych, architektury przemysłowej, adaptacje i rozbudowy budynków istniejących.

POMPAX

Pompax to solidne korzenie, pasja i profesjonalizm. Spółka została założona w 1992 roku w Lesznie, a jej pierwszym właścicielem była Leszczyńska Fabryka Pomp - LFP. Początkowo Pompax pełnił rolę składu celnego pomp Grundfos w Polsce. Wieloletnia współpraca z liderami branży zdeterminowała stosowanie najwyższych standardów w zakresie jakości dostarczanych produktów i usług.

Emmerson Evaluation

Emmerson Evaluation to największa polska firma na rynku profesjonalnych usług z zakresu wycen nieruchomości działająca na terenie całego kraju dzięki rozbudowanej sieci oddziałów w najbardziej strategicznych miastach: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku oraz Łodzi. Wspieramy inwestorów na każdym etapie analizy nieruchomości – od realizacji wycen na potrzeby zakupu i finansowania, raportów due diligence, weryfikacji konkurencyjności projektów, tworzenia biznes planów, project monitoringu aż po oszacowanie wartości na potrzeby sprzedaży. W ciągu 16 lat istnienia wypracowaliśmy rozpoznawalną markę i pozycję lidera branży. Obszar naszych działań obejmuje zarówno rynek obiektów komercyjnych jaki i mieszkaniowych.

TEMPCOLD Sp. z o.o.

TEMPCOLD Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa. Firma od 2006 należy do szwedzkiej grupy Ahlsell, największej siedzi hurtowni instalacyjnych w Skandynawii. Zapewnia: Sprzedaż, wsparcie projektowe, dostawy urządzeń HVACR, wsparcie dla instalatorów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szeroka gama: urządzeń, materiałów oraz akcesoriów instalacyjnych pozwala przedstawiać kompleksową ofertę na dostawę urządzeń, jak również wsparcie w wykonanie instalacji w oparciu o marki INNOVA, HITACHI, PANASONIC, CIAT, THERMOCOLD, REFTECO i wiele innych.

 

PACZUSKI & TAUDUL

od lat jest jedną z największych, niezależnych kancelarii podatkowych w Polsce. Świadczy usługi klientom ze wszystkich sektorów gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo podatkowe w zakresie wszystkich branż i specjalizacji. Sieć powiązań i relacji biznesowych z zagranicznymi kancelariami podatkowymi pozwala świadczyć usługi doradcze zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych planujących inwestycje w Polsce.

 

SALIRE

jest kancelarią wyspecjalizowaną w obszarze prawa upadłościowego i naprawczego.  Z powodzeniem świadczy usługi bieżącego doradztwa dla przedsiębiorców w ich codziennej działalności. Swoją ofertę kieruje również do osób fizycznych zagrożonych niewypłacalnością, jak również do przedsiębiorców, którym grozi widmo upadłości. Kancelaria zajmuje się również restrukturyzacją firm, wykupem wierzytelności, negocjacjami z dłużnikami i wierzycielami oraz doradztwem inwestycyjnym.

 

ARENART FOREVER

to polska, rodzinna marka jubilerska, założona w 2007 roku. Projektuje niespotykaną biżuterię w limitowanych kolekcjach, o wysokiej jakości. Powstała z chęci stworzenia biżuterii brylantowej dla każdego. Słowo, które najlepiej opisuje markę to FOREVER. Jest ono zarówno częścią nazwy firmy, jak i filozofii, ponieważ biżuteria jest na zawsze. Celem ArenArt jest towarzyszenie klientom w najpiękniejszych momentach życia, podczas zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, słów miłości.

 

Browar Błonie

Browar Błonie to jeden z najnowocześniejszych browarów w Europie oparty na wiedzy specjalistów zajmujących się warzeniem najlepszego piwa. Profesjonalne i nowoczesne urządzenia stworzone na specjalne zamówienie pozwalają tworzyć produkty według ściśle określonych receptur i oferować klientom najwyższą jakość oraz pewność, że każda warka będzie smakować dokładnie tak samo.

My Company Polska

to coś więcej niż zwykły magazyn biznesowy – to uczta dla ducha przedsiębiorczości! Łącząc świeże spojrzenie na biznes z ekscytującym światem sportu, kultury i rozrywki, ten popbiznesowy magazyn przyciąga uwagę inspirującymi historiami sukcesu, niebanalnymi startupami i praktycznymi lekcjami prowadzenia własnej firmy. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają innowacyjnych pomysłów i chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami czy zbudować firmę wartą miliony. „My Company Polska” to Twój przewodnik po świecie nowoczesnego biznesu, pełen inspiracji i energii. To strefa ludzi przedsiębiorczych.

TM Flota

 

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie. Firma zajmuje się motoryzacją już od 1982 roku. Na rynek usług CFM (Car Fleet Management) wkroczyła w 2003 roku. Od samego początku specjalizowała się w świadczeniu usług na bazie marki Toyota, jednak z biegiem czasu poszerzyła wachlarz oferowanych marek o niemal wszystkie dostępne na rynku.

MetroMedica

MetroMedica świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Firma zapewnia transporty chorych na terenie Polski i Europy z doświadczonym personelem medycznym oraz gwarantuje zabezpieczenie medyczne imprez takich jak: wydarzenia sportowe, kulturalne, koncerty, pikniki rodzinne i inne odbywające się zarówno w obiektach zamkniętych jak i otwartych.

Profbud

PROFBUD jest spółką z polskim kapitałem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych i architektonicznych oraz najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii. Wyspecjalizowany i doświadczony zespół pracowników zapewnia fachową i szybką obsługę. Komfort i zadowolenie przyszłych mieszkańców jest najwyższą wartością firmy.

Toyota

Toyota to japońska myśl technologiczna, łącząca niezawodność, bezpieczeństwo i ekologię. Od wielu lat konsekwentnie zdobywa liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. W tegorocznym raporcie TÜV zostało uwzględnionych 19 modeli  aut. Toyota zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce najbardziej bezawaryjnych samochodów aż w pięciu kategoriach.

Screen Network

Screen Network to lider polskiego rynku Digital Out of Home - cyfrowej reklamy zewnętrznej. Zarządza największą w kraju siecią ponad 20 000 ekranów reklamowych, które każdego dnia generują ponad 10 milionów kontaktów.
W portfolio firmy znajdują się wielkoformatowe ekrany LED przy ruchliwych drogach i skrzyżowaniach, ekrany na dworach kolejowych, galeriach handlowych i punktach sprzedaży w całej Polsce. Firma zapewnia kompleksową obsługę: od planowania kampanii, przez realizację, po raportowanie i pomiar wyników.
Screen Network aktywnie działa na rzecz popularyzacji wiedzy, regularnie włączając się w liczne kampanie społeczne i edukacyjne. Stałe połączenie ekranów reklamowych z internetem daje unikatową możliwość natychmiastowej emisji istotnych komunikatów. Spoty wyświetlane na ekranach są aktualizowane w czasie rzeczywistym i mogą zmieniać się automatycznie - np. pod wpływem zmieniającej się pogody.  To nowoczesny, cyfrowy outdoor.

Kancelaria BBK

Kancelaria BBK świadczy swoje usługi zarówno polskim, jak i zagranicznym Klientom, ze szczególną specjalizacją związaną z rynkiem włoskim i może poszczycić się współpracą z wieloma uznanymi przedsiębiorstwami działającymi na rynku polskim i międzynarodowym. Usługi Kancelarii  BBK, dzięki zespołowi prawników o szerokim doświadczeniu i wysokiej specjalizacji, obejmują szeroki zakres zagadnień prawnych, jak również szeroko rozumiane doradztwo handlowe i gospodarcze. Łączenie elementów pomocy prawnej z doradztwem handlowym jest wynikiem przekonania, iż rzeczywiste cele gospodarcze naszych Klientów wykraczają zazwyczaj poza czysty aspekt prawny i w związku z tym wymagają szerszego spojrzenia na przedstawiany problem.

Grupa LUX MED

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.
Zapewniamy pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 Pacjentów.
Grupa LUX MED to:
- 2 500 000 Pacjentów
- ponad 270 Placówek własnych
- 3 000 placówek partnerskich
- 8 000 Lekarzy
-5 000 osób wspierającego personelu medycznego

PACZUSKI & TAUDUL

Kancelaria podatkowa Paczuski Taudul od 20 lat jest wiodącą firmą doradztwa podatkowego w Polsce, obsługującą Klientów o zróżnicowanej wielkości oraz skali działalności – zarówno międzynarodowych jak i krajowych liderów branż (w tym w szczególności przedsiębiorstwa notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych). Zespół Kancelarii liczy ponad 70 specjalistów doradzających we wszystkich aspektach prawa podatkowego. Biura Kancelarii usytuowane są w Warszawie, Katowicach, Lublinie oraz Wrocławiu.

IT Solution Factor

Jesteśmy polską spółką informatyczną - partnerem w cyfrowej transformacji dla największych firm prywatnych i państwowych oraz instytucji publicznych. Specjalizujemy się w integracji rozwiązań IT najbardziej renomowanych dostawców w swoich kategoriach – systemów serwerowych i sieciowych, pamięci masowych, macierzy dyskowych, chmury obliczeniowej czy rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa. Oferujemy także naszym klientom usługi outsourcingu IT, Service Desk, SOC oraz utrzymania i serwisu infrastruktury data center i urządzeń końcowych.

Działamy na rynku od 2017 r. Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 1200 projektów dla ponad 250 klientów. Efektem tego są referencje od największych podmiotów w Polsce i liczne nagrody branżowe światowych producentów IT oraz nagrody biznesowe – Diamenty Forbes i Gazele Biznesu!

Istotnym elementem naszej strategii biznesowej jest zaangażowanie w promocję aktywności fizycznej przez różnorodne formy sportu, a także inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Wierzymy, że poprzez propagowanie i wspieranie celów związanych z ochroną środowiska, zdrowym trybem życia czy niesieniem pomocy najbardziej potrzebującym, inspirujemy innych do działania i możemy przyczynić się do pozytywnych zmian w naszym otoczeniu.

Inter Cars Fleet Services

Inter Cars Fleet Services to zaufany partner dla firm, oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania flotą pojazdów. Firma będąc od lat na rynku zdobyła bogate doświadczenie dzięki czemu oferuje szeroką gamę usług w zakresie firmowych flot pojazdów, utrzymując przy tym wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki zespołowi ekspertów firma jest w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta co pozwala na optymalizację kosztów oraz utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji podczas współpracy.


 

ŁUKASZ SEKUŁA

Wiceprezes Sekcji Koszykówki Legii Warszawa

tel. +48 666 306 406

lukasz.sekula@legiakosz.com

NAJBLIŻSZY MECZ
OSTATNI MECZ
 • Orlen Basket Liga
  22.09.2023

  90

  72
 • Basketball Champions League
  26.09.2023

  70

  59
 • Basketball Champions League
  28.09.2023

  66

  74
 • Orlen Basket Liga
  06.10.2023

  82

  80
 • Orlen Basket Liga
  11.10.2023

  61

  62
 • Orlen Basket Liga
  14.10.2023

  81

  87
 • FIBA Europe Cup
  18.10.2023

  85

  62
 • Orlen Basket Liga
  21.10.2023

  71

  53
 • FIBA Europe Cup
  25.10.2023

  77

  86
 • Orlen Basket Liga
  28.10.2023

  87

  67
 • FIBA Europe Cup
  01.11.2023

  90

  79
 • Orlen Basket Liga
  04.11.2023

  91

  84
 • FIBA Europe Cup
  08.11.2023

  85

  89
 • Orlen Basket Liga
  11.11.2023

  77

  69
 • FIBA Europe Cup
  15.11.2023

  74

  63
 • Orlen Basket Liga
  18.11.2023

  87

  78
 • FIBA Europe Cup
  22.11.2023

  93

  74
 • Orlen Basket Liga
  25.11.2023

  86

  103
 • Orlen Basket Liga
  01.12.2023

  83

  81
 • FIBA Europe Cup
  06.12.2023

  100

  90
 • Orlen Basket Liga
  10.12.2023

  82

  98
 • FIBA Europe Cup
  13.12.2023

  111

  72
 • Orlen Basket Liga
  16.12.2023

  89

  96
 • Orlen Basket Liga
  26.12.2023

  74

  76
 • Orlen Basket Liga
  30.12.2023

  75

  92
 • Orlen Basket Liga
  03.01.2024

  71

  92
 • FIBA Europe Cup
  10.01.2024

  93

  84
 • Orlen Basket Liga
  13.01.2024

  96

  86
 • Orlen Basket Liga
  19.01.2024

  94

  84
 • FIBA Europe Cup
  24.01.2024

  66

  77
 • Orlen Basket Liga
  28.01.2024

  89

  78
 • FIBA Europe Cup
  31.01.2024

  77

  101
 • Orlen Basket Liga
  04.02.2024

  88

  96
 • FIBA Europe Cup
  07.02.2024

  86

  99
 • Orlen Basket Liga
  11.02.2024

  104

  102
 • Pekao S.A. Puchar Polski
  15.02.2024

  112

  83
 • Pekao S.A. Puchar Polski
  17.02.2024

  96

  81
 • Pekao S.A. Puchar Polski
  18.02.2024

  94

  71
 • Orlen Basket Liga
  02.03.2024

  70

  83
 • FIBA Europe Cup
  06.03.2024

  83

  64
 • Orlen Basket Liga
  09.03.2024

  70

  85
 • FIBA Europe Cup
  13.03.2024

  81

  53
 • Orlen Basket Liga
  17.03.2024

  71

  82
 • Orlen Basket Liga
  22.03.2024

  93

  86
 • Orlen Basket Liga
  29.03.2024

  100

  105
 • Orlen Basket Liga
  09.04.2024

  68

  97
 • Orlen Basket Liga
  14.04.2024

  84

  85
 • Orlen Basket Liga
  20.04.2024

  96

  87
 • Orlen Basket Liga
  27.04.2024

  92

  112
 • Orlen Basket Liga
  02.05.2024

  85

  80
 • Orlen Basket Liga
  04.05.2024

  80

  77
 • Orlen Basket Liga
  09.05.2024

  90

  88
 • Orlen Basket Liga
  11.05.2024

  84

  99
 • Energa Basket Liga
  07.10.2018

  67

  81
Tabela EBL
Drużyna Mecze Punkty
1.Trefl Sopot2849
2.Legia Warszawa3049
3.Anwil Włocławek2849
4.King Szczecin2846
5.Arged BM Stal Ostrów Wlkp.2845
6.Polski Cukier Start Lublin2945
pełna tabela

Sponsor Strategiczny
Partner strategiczny
Partner główny
Sponsor
Sponsor główny Akademii
Partner Tytularny drużyn II ligi, U19 i U17
Sponsor Strategiczny projektów młodzieżowych
Sponsor Strategiczny Programu Rozwoju Koszykarskich Talentów
Partner Wydarzeń
Partnerzy

Patrner techniczny
Partnerzy medialni


Adres

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Legia Warszawa Koszykówka