Członkowie

Członkami Klubu Biznesowego są:

Fracht FWO Polska

to operator logistyczny dla przemysłu. Oferuje pełen wachlarz usług, od transportów drogowych, po skomplikowane projekty np. związane z dostawami na budowę bloków energetycznych. W realizacji zleceń, firma wykorzystuje różne środki i gałęzie transportu – drogowy, lotniczy, morski i kolejowy. Obsługuje ładunki ponadgabarytowe, kontenerowe, całopojazdowe (FTL) i częściowe (LTL), chłodnicze. Do grona klientów Fracht FWO należą przedsiębiorstwa z energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego, branży automotive oraz FMCG i farmaceutycznej. Korzystając z potencjału sieci partnerów Grupy Fracht, polska spółka realizuje dostawy do wszystkich krajów na świecie.

AutoWatch Polska

AutoWatch Polska jest generalnym importerem i dystrybutorem blokad alkoholowych szwedzkiego producenta AutoWatch. Należy do grupy Systemy Autobusowe. Spółka jako jedna z pierwszych wprowadziła blokady alkoholowe na rynek krajowy. Blokady alkoholowe AUTOWATCH chronią już pół tysiąca autobusów miejskich przewoźników w całej Polsce.

GRAND CATERING

Grand Catering to firma wyodrębniona w 2008 roku z działalności gastronomicznej prowadzonej przez restaurację Prowansja, a następnie Tłusta Gęś w Warszawie. Rozwiązania dopasowane są do miejsca, budżetu oraz charakteru imprezy. Menu jak i aranżacje tworzone są indywidualnie w oparciu o wizję i zapotrzebowanie Klientów.

S.A.M.I. ARCHITEKCI

Pracownia powstała w 1999 roku. Od początku istnienia wykazywała się dynamicznym rozwojem i wysokim poziomem świadczonych usług. Firma oferuje wielobranżowe usługi projektowe, w szczególności projekty budynków użyteczności publicznej, biurowych, zespołów mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych, domów jednorodzinnych, architektury przemysłowej, adaptacje i rozbudowy budynków istniejących.

GRUPA TERMOVENT

Grupa Termovent - jest platformą sprzedażową i dystrybucyjną dla producentów z branży grzewczej, instalacyjnej i wentylacyjnej (HVAC). Firma łączy producentów branżowych klasy premium z odbiorcami hurtowymi, w tym największymi grupami hurtowni instalacyjnych terenie całej Polski. Grupa Termovent dostarcza produkty i rozwiązania takich firm jak szwajcarska Taconova, brytyjski Sentinel czy niemiecki Strasshofer, będąc ich wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.

 

POMPAX

Pompax to solidne korzenie, pasja i profesjonalizm. Spółka została założona w 1992 roku w Lesznie, a jej pierwszym właścicielem była Leszczyńska Fabryka Pomp - LFP. Początkowo Pompax pełnił rolę składu celnego pomp Grundfos w Polsce. Wieloletnia współpraca z liderami branży zdeterminowała stosowanie najwyższych standardów w zakresie jakości dostarczanych produktów i usług.

Emmerson Evaluation

Emmerson Evaluation to największa polska firma na rynku profesjonalnych usług z zakresu wycen nieruchomości działająca na terenie całego kraju dzięki rozbudowanej sieci oddziałów w najbardziej strategicznych miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie oraz Łodzi. Wspieramy inwestorów na każdym etapie analizy nieruchomości – od realizacji wycen na potrzeby zakupu i finansowania, raportów due diligence, weryfikacji konkurencyjności projektów, tworzenia biznes planów, project monitoringu aż po oszacowanie wartości na potrzeby sprzedaży. W ciągu 13 lat istnienia wypracowaliśmy rozpoznawalną markę i pozycję lidera branży. Obszar naszych działań obejmuje zarówno rynek obiektów komercyjnych jak i mieszkaniowych.

TEMPCOLD Sp. z o.o.

TEMPCOLD Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa. Firma od 2006 należy do szwedzkiej grupy Ahlsell, największej siedzi hurtowni instalacyjnych w Skandynawii. Zapewnia: Sprzedaż, wsparcie projektowe, dostawy urządzeń HVACR, wsparcie dla instalatorów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szeroka gama: urządzeń, materiałów oraz akcesoriów instalacyjnych pozwala przedstawiać kompleksową ofertę na dostawę urządzeń, jak również wsparcie w wykonanie instalacji w oparciu o marki INNOVA, HITACHI, PANASONIC, CIAT, THERMOCOLD, REFTECO i wiele innych.

 

PETRU | ZIENTEK CAPITAL PARTNERS

Firma wyspecjalizowana w świadczeniu profesjonalnych usług doradczych dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców oraz funduszy typu private equity. Zakres usług obejmuje fuzje i przejęcia (M&A), doradztwo inwestycyjne i strategiczne, zarządzania portfelem inwestycyjnym oraz doradztwo w procesach restrukturyzacyjnych i sukcesyjnych. Partnerami zarządzającymi firmą są Ryszard Petru i Bartłomiej Zientek – doświadczeni profesjonaliści z branży finansowej i inwestycyjnej z wieloma sukcesami we wspieraniu polskich przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów.

 

Amiblu

AMIBLU to joint venture 50:50 (Hobas i Flowtite) powołane w celu opracowywania i dostarczania zrównoważonych rozwiązań w zakresie gospodarki wodnej. Specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Te dwie firmy posiadają odmienne wiedze specjalistyczne, które doskonale się uzupełniają. Hobas jest liderem w produkcji systemów rur produkowanych metodą odlewania środkowego, Flowtite w produkcji systemów rur metodą ciągłego nawijania włókien.

 

PACZUSKI & TAUDUL

od lat jest jedną z największych, niezależnych kancelarii podatkowych w Polsce. Świadczy usługi klientom ze wszystkich sektorów gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo podatkowe w zakresie wszystkich branż i specjalizacji. Sieć powiązań i relacji biznesowych z zagranicznymi kancelariami podatkowymi pozwala świadczyć usługi doradcze zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych planujących inwestycje w Polsce.

 

MARVIPOL DEVELOPMENT S.A.

jest jednym z wiodących polskich deweloperów. Spółka prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Rodzimym i podstawowym rynkiem prowadzenia przez Marvipol Development działalności w segmencie mieszkaniowym jest Warszawa, gdzie Marvipol  zbudował mocną pozycję i rozpoznawalną markę, kojarzoną z ponadczasową architekturą, kompleksowym zagospodarowaniem terenu oraz wysoką jakością i solidnością wykonania.

 

MullenLowe

To kreatywna, zintegrowana sieć komunikacji marketingowej z silnym dziedzictwem przedsiębiorczości i mentalnością pretendenta. Agencja używa kreatywności, aby przyciągnąć uwagę marek klientów. Do grupy MullenLowe należą w Polsce: fullserwisowa agencja kreatywna MullenLowe Warsaw, agencja mediowa MullenLowe Media Hub i agencja świadcząca usługi BTL oraz shoppermarketingowe MullenLowe Open.

SALIRE

jest kancelarią wyspecjalizowaną w obszarze prawa upadłościowego i naprawczego.  Z powodzeniem świadczy usługi bieżącego doradztwa dla przedsiębiorców w ich codziennej działalności. Swoją ofertę kieruje również do osób fizycznych zagrożonych niewypłacalnością, jak również do przedsiębiorców, którym grozi widmo upadłości. Kancelaria zajmuje się również restrukturyzacją firm, wykupem wierzytelności, negocjacjami z dłużnikami i wierzycielami oraz doradztwem inwestycyjnym.

 

STRÖER POLSKA

to lider na rynku reklamy w Polsce. Na ofertą firmy składają się: sieć nośników OOH - ok. 15 000 powierzchni w całej Polsce, ponad 2000 ekranów cyfrowych oraz wyjątkowa przestrzeń reklamowa Warszawskiego Metra, której są wyłącznym dysponentem. Zapewniają pełną obsługę od planowania kampanii, przez realizację, po raportowanie i pomiar wyników. Dzięki bliskiej współpracy specjalistów z różnych dziedzin reklamy OOH i digital, Ströer oferuje zintegrowane kampanie, w których poszczególne kanały dotarcia przenikają się i uzupełniają. Rozwijają projekty w obszarze reklamy digital, takie jak AdReport – najpopularniejsze narzędzie do monitoringu reklamy online.

 

ARENART FOREVER

to polska, rodzinna marka jubilerska, założona w 2007 roku. Projektuje niespotykaną biżuterię w limitowanych kolekcjach, o wysokiej jakości. Powstała z chęci stworzenia biżuterii brylantowej dla każdego. Słowo, które najlepiej opisuje markę to FOREVER. Jest ono zarówno częścią nazwy firmy, jak i filozofii, ponieważ biżuteria jest na zawsze. Celem ArenArt jest towarzyszenie klientom w najpiękniejszych momentach życia, podczas zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, słów miłości.

 

Browar Błonie

Browar Błonie to jeden z najnowocześniejszych browarów w Europie oparty na wiedzy specjalistów zajmujących się warzeniem najlepszego piwa. Profesjonalne i nowoczesne urządzenia stworzone na specjalne zamówienie pozwalają tworzyć produkty według ściśle określonych receptur i oferować klientom najwyższą jakość oraz pewność, że każda warka będzie smakować dokładnie tak samo.

My Company Polska

jest najlepszym i najszybciej rosnącym pismem biznesowym w Polsce. Jest Strefą Ludzi Przedsiębiorczych. Inspiruje, pokazuje różne strategie biznesowe, edukuje. Trafi do ludzi, którzy są przedsiębiorczy, niezależnie czy prowadzą własny biznes, czy są częścią większej korporacji. Grupą docelową są: właściciele firm, menadżerowie, zarządzający, ludzie świadomi swojego celu, chcący się rozwijać, aspirujący, ambitni, dynamiczni, pogłębiający swoją wiedzę i ciekawość świata.

TM Flota

 

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie. Firma zajmuje się motoryzacją już od 1982 roku. Na rynek usług CFM (Car Fleet Management) wkroczyła w 2003 roku. Od samego początku specjalizowała się w świadczeniu usług na bazie marki Toyota, jednak z biegiem czasu poszerzyła wachlarz oferowanych marek o niemal wszystkie dostępne na rynku.

Profbud

Profbud to firma deweloperska z polskim kapitałem, która stawia na najwyższą jakość realizowanych projektów mieszkaniowych. Oferuje swoim Klientom mieszkania „szyte na miarę”. W ciągu 8 lat swojej działalności spółka zrealizowała wysokiej jakości projekty w atrakcyjnych lokalizacjach. Wszystkie inwestycje Profbudu charakteryzują się sprawdzonymi rozwiązaniami architektonicznymi, wysokiej klasy materiałami, nowoczesnymi technologiami oraz nieszablonowym designem.

Toyota

Toyota to japońska myśl technologiczna, łącząca niezawodność, bezpieczeństwo i ekologię. Od wielu lat konsekwentnie zdobywa liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. W tegorocznym raporcie TÜV zostało uwzględnionych 19 modeli  aut. Toyota zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce najbardziej bezawaryjnych samochodów aż w pięciu kategoriach.

Q Broker

Q Broker to niezależny broker ubezpieczeniowy. Ich celem jest wspieranie firm i ich właścicieli w uzyskaniu odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej po optymalnych kosztach oraz w uzyskiwaniu wysokich wypłat w przypadku likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Zespół składa się z osób z bogatym doświadczeniem zdobytym dzięki pracy w strukturach największych polskich ubezpieczycieli. To, co wyróżnia Q Broker na rynku to fakt, iż ich działalność nie kończy się z chwilą, w której klient podpisuje umowę ubezpieczenia. Na bieżąco wspierają klientów w obsłudze polis, związanej z rotacją pracowników czy w likwidacji ewentualnych szkód i dochodzenia odszkodowań w ich imieniu. Inspiracją jest jeden cel: być ZAWSZE PO STRONIE KLIENTA – takie podejście zaowocowało na przestrzeni 5 lat, gdyż zaufaniem obdarzyło ich do tej pory 392 firmy.

CHLUDZIŃSKI & PARTNERS | SALES BUTIQUE

Rzemieślnicy sprzedaży. Praktycy współpracujący z zarządami firm i siłami sprzedaży. Zespół komandosów doskonalący obszar operacyjny sprzedaży. Za każdym razem jeden cel współpracy. Praca na rzecz i w funkcji rezultatu. Najczęstsze formy pracy u klienta to interim management, consulting sprzedaży oraz warsztaty doskonalące kluczowe czynności w procesie sprzedaży.  W ramach prowadzonych projektów zespół CHLUDZIŃSKI & PARTNERS bierze współodpowiedzialność za rezultat. Obniżając wysokość wynagrodzenia podstawowego na rzecz wynagrodzenia za sukces.


 

ŁUKASZ SEKUŁA

Wiceprezes Sekcji Koszykówki Legii Warszawa

tel. +48 666 306 406

lukasz.sekula@legiakosz.com

NAJBLIŻSZY MECZ
 • Energa Basket Liga
  23.10.2021

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  27.10.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  30.10.2021

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  03.11.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  06.11.2021

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  10.11.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  14.11.2021

  ?

  ?
 • FIBA Europe Cup
  17.11.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  21.11.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  04.12.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  10.12.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  18.12.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  22.12.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  27.12.2021

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  02.01.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  08.01.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  15.01.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  19.01.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  30.01.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  05.02.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  12.02.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  04.03.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  12.03.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  19.03.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  26.03.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  01.04.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  08.04.2022

  ?

  ?
 • Energa Basket Liga
  13.04.2022

  ?

  ?
OSTATNI MECZ
 • Energa Basket Liga
  07.10.2018

  67

  81
 • Energa Basket Liga
  13.10.2018

  68

  77
 • Energa Basket Liga
  20.10.2018

  79

  69
 • Energa Basket Liga
  28.10.2018

  75

  70
 • Energa Basket Liga
  03.11.2018

  86

  92
 • Energa Basket Liga
  10.11.2018

  68

  63
 • Energa Basket Liga
  17.11.2018

  72

  94
 • Energa Basket Liga
  24.11.2018

  72

  103
 • Energa Basket Liga
  09.12.2018

  87

  82
 • Energa Basket Liga
  15.12.2018

  90

  67
 • Energa Basket Liga
  22.12.2018

  86

  78
 • Energa Basket Liga
  30.12.2018

  74

  80
 • Energa Basket Liga
  02.01.2019

  59

  76
 • Energa Basket Liga
  06.01.2019

  86

  71
 • Energa Basket Liga
  13.01.2019

  91

  76
 • Energa Basket Liga
  19.01.2019

  83

  78
 • Energa Basket Liga
  26.01.2019

  84

  62
 • Energa Basket Liga
  03.02.2019

  78

  85
 • Energa Basket Liga
  10.02.2019

  80

  72
 • Suzuki Puchar Polski
  14.02.2019

  67

  74
 • Energa Basket Liga
  02.03.2019

  75

  58
 • Energa Basket Liga
  08.03.2019

  94

  80
 • Energa Basket Liga
  16.03.2019

  76

  72
 • Energa Basket Liga
  19.03.2019

  89

  75
 • Energa Basket Liga
  23.03.2019

  94

  72
 • Energa Basket Liga
  30.03.2019

  79

  69
 • Energa Basket Liga
  07.04.2019

  85

  88
 • Energa Basket Liga
  14.04.2019

  75

  77
 • Energa Basket Liga
  17.04.2019

  100

  96
 • Energa Basket Liga
  20.04.2019

  84

  67
 • Energa Basket Liga
  28.04.2019

  102

  97
 • Energa Basket Liga
  02.05.2019

  79

  75
 • Energa Basket Liga
  04.05.2019

  109

  87
 • Energa Basket Liga
  07.05.2019

  97

  91
 • Energa Basket Liga
  09.05.2019

  100

  94
 • Energa Basket Liga
  12.05.2019

  94

  75
 • Liga Mistrzów
  17.09.2019

  79

  81
 • Liga Mistrzów
  20.09.2019

  85

  83
 • Liga Mistrzów
  26.09.2019

  61

  74
 • Liga Mistrzów
  29.09.2019

  78

  63
 • Energa Basket Liga
  02.10.2019

  79

  70
 • Energa Basket Liga
  08.10.2019

  87

  94
 • Energa Basket Liga
  13.10.2019

  69

  71
 • Energa Basket Liga
  17.10.2019

  103

  64
 • FIBA Europe Cup
  23.10.2019

  86

  55
 • Energa Basket Liga
  26.10.2019

  76

  90
 • FIBA Europe Cup
  30.10.2019

  74

  60
 • Energa Basket Liga
  03.11.2019

  95

  103
 • FIBA Europe Cup
  06.11.2019

  83

  84
 • Energa Basket Liga
  10.11.2019

  95

  87
 • FIBA Europe Cup
  13.11.2019

  112

  105
 • Energa Basket Liga
  17.11.2019

  81

  66
 • FIBA Europe Cup
  20.11.2019

  68

  78
 • Energa Basket Liga
  23.11.2019

  77

  81
 • FIBA Europe Cup
  27.11.2019

  77

  74
 • Energa Basket Liga
  30.11.2019

  71

  69
 • Energa Basket Liga
  05.12.2019

  71

  92
 • Energa Basket Liga
  10.12.2019

  95

  94
 • Energa Basket Liga
  19.12.2019

  71

  98
 • Energa Basket Liga
  29.12.2019

  79

  84
 • Energa Basket Liga
  04.01.2020

  75

  104
 • Energa Basket Liga
  12.01.2020

  92

  85
 • Energa Basket Liga
  18.01.2020

  105

  79
 • Energa Basket Liga
  24.01.2020

  96

  87
 • Energa Basket Liga
  29.01.2020

  89

  97
 • Energa Basket Liga
  07.02.2020

  79

  76
 • Suzuki Puchar Polski
  13.02.2020

  58

  85
 • Energa Basket Liga
  29.02.2020

  90

  83
 • Energa Basket Liga
  08.03.2020

  111

  89
 • Energa Basket Liga
  30.08.2020

  79

  57
 • Energa Basket Liga
  05.09.2020

  90

  73
 • Energa Basket Liga
  08.09.2020

  98

  83
 • Energa Basket Liga
  17.09.2020

  98

  81
 • Energa Basket Liga
  23.09.2020

  84

  64
 • Energa Basket Liga
  29.09.2020

  77

  73
 • Energa Basket Liga
  03.10.2020

  86

  78
 • Energa Basket Liga
  08.10.2020

  76

  69
 • Energa Basket Liga
  16.10.2020

  90

  97
 • Energa Basket Liga
  24.10.2020

  89

  73
 • Energa Basket Liga
  31.10.2020

  79

  82
 • Energa Basket Liga
  05.11.2020

  78

  72
 • Energa Basket Liga
  15.11.2020

  73

  68
 • Energa Basket Liga
  20.11.2020

  95

  85
 • Energa Basket Liga
  06.12.2020

  60

  70
 • Energa Basket Liga
  13.12.2020

  71

  70
 • Energa Basket Liga
  19.12.2020

  89

  79
 • Energa Basket Liga
  23.12.2020

  94

  102
 • Energa Basket Liga
  01.01.2021

  78

  85
 • Energa Basket Liga
  07.01.2021

  73

  79
 • Energa Basket Liga
  12.01.2021

  85

  75
 • Energa Basket Liga
  17.01.2021

  85

  76
 • Energa Basket Liga
  23.01.2021

  83

  92
 • Energa Basket Liga
  29.01.2021

  104

  93
 • Energa Basket Liga
  07.02.2021

  89

  81
 • Suzuki Puchar Polski
  12.02.2021

  56

  92
 • Energa Basket Liga
  26.02.2021

  74

  72
 • Energa Basket Liga
  05.03.2021

  74

  81
 • Energa Basket Liga
  11.03.2021

  67

  69
 • Energa Basket Liga
  17.03.2021

  80

  89
 • Energa Basket Liga
  28.03.2021

  137

  43
 • Energa Basket Liga
  01.04.2021

  99

  91
 • Energa Basket Liga
  03.04.2021

  90

  67
 • Energa Basket Liga
  06.04.2021

  88

  81
 • Energa Basket Liga
  08.04.2021

  72

  79
 • Energa Basket Liga
  14.04.2021

  80

  85
 • Energa Basket Liga
  15.04.2021

  67

  80
 • Energa Basket Liga
  17.04.2021

  95

  87
 • Energa Basket Liga
  22.04.2021

  84

  72
 • Energa Basket Liga
  24.04.2021

  84

  73
 • Energa Basket Liga
  25.04.2021

  85

  86
 • Energa Basket Liga
  04.09.2021

  79

  59
 • Energa Basket Liga
  12.09.2021

  105

  68
 • Energa Basket Liga
  16.09.2021

  78

  75
 • Energa Basket Liga
  25.09.2021

  84

  86
 • Energa Basket Liga
  30.09.2021

  75

  88
 • Energa Basket Liga
  07.10.2021

  69

  60
 • FIBA Europe Cup
  13.10.2021

  66

  76
 • FIBA Europe Cup
  20.10.2021

  83

  66
 • Energa Basket Liga
  07.10.2018

  67

  81
Tabela EBL
Drużyna Mecze Punkty
1.Anwil Włocławek612
2.Grupa Sierleccy Czarni Słupsk611
3.Enea Zastal BC Zielona Góra711
4.Legia Warszawa610
5.Twarde Pierniki Toruń610
6.Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.610
pełna tabela

Sponsor Strategiczny
Partner strategiczny
Partner główny
Sponsor główny Akademii
Partnerzy
Partnerzy medialni


Adres

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Legia Warszawa Koszykówka